Cena PROMO przy zakupie stacji roboczej
z manipulatorem 3D

Promocja ważna do 01.12.2022

Kupując dowolną stację roboczą z procesorem i7 i i9 (VFY,PCK) wraz z manipulatorem 3D SpaceMouse(TM) Pro z cennika skróconego masz prawo do zakupu w cenie PROMO.

Zakup musi być zrealizowany na 1 fakturze.

Skontaktuj się z regionalnym przedstawicielem Fujitsu

Paweł Mazurek
606964562
paweł.mazurek@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Paweł Mazurek
606964562
paweł.mazurek@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Paweł Mazurek
606964562
paweł.mazurek@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Mazurek
606964562
paweł.mazurek@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Dominika Bagińska
502623763
dominika.bagińska@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Dominika Bagińska
502623763
dominika.bagińska@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Kamil Urbaniec
tel. 507660450
Kamil.Urbaniec@fujitsu.com

Sylwester Skrzypiec
tel. 694992373
Sylwester.Skrzypiec@fujitsu.com

Kamil Urbaniec
tel. 507660450
Kamil.Urbaniec@fujitsu.com

Sylwester Skrzypiec
tel. 694992373
Sylwester.Skrzypiec@fujitsu.com

Dominika Bagińska
502623763
dominika.bagińska@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Dominika Bagińska
502623763
dominika.bagińska@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Dominika Bagińska
502623763
dominika.bagińska@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Paweł Mazurek
606964562
paweł.mazurek@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Warszawa

Paweł Babańczyk
661111504
pawel.babanczyk@fujitsu.com

Mateusz Bęza
tel. 517382801
Mateusz.Beza@fujitsu.com

Juliusz Szwed
881911117
juliusz.szwed@fujitsu.com

Tomasz Zwierzchowski
tel. 516529797
Tomasz.Zwierzchowski@fujitsu.com