SUPPORT PACK: Zamów serwer Fujitsu Primergy
i skorzystaj z niższej ceny na serwis Fujitsu

Promocja ważna do 31.05.2023 lub do wyczerpania zapasów

Kupując wybrane serwery PRIMERGY z cennika skróconego Partner ma prawo do zakupu rozszerzenia gwarancji w cenie promocyjnej*. 1szt do każdego serwera, tylko do konfiguracji z cennika skróconego.

 

*Rodzaj gwarancji zależny od modelu serwera.

Skontaktuj się z regionalnym przedstawicielem Fujitsu

Rafał Seredziński 
668186625
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Rafał Seredziński 
668186625
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Paweł Mazurek
606964562
paweł.mazurek@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Rafał Seredziński 
668186625
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Kamil Urbaniec
tel. 507660450
Kamil.Urbaniec@fujitsu.com

Sylwester Skrzypiec
tel. 694992373
Sylwester.Skrzypiec@fujitsu.com

Kamil Urbaniec
tel. 507660450
Kamil.Urbaniec@fujitsu.com

Sylwester Skrzypiec
tel. 694992373
Sylwester.Skrzypiec@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Dominika Bagińska
502623763
dominika.bagińska@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Rafał Seredziński 
668186625
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Warszawa

Paweł Babańczyk
661111504
pawel.babanczyk@fujitsu.com

Juliusz Szwed
881911117
juliusz.szwed@fujitsu.com