20% rabatu dla licencji Microsoft ROK w zestawie
z serwerem z cennika skróconego
(VFY, LKN) PRIMERGY TX/RX

31.01.2023 lub do wyczerpania zapasów

Kupując serwer PRIMERGY Partner ma prawo do zakupu 1 szt. licencji Windows*
w promocyjnej cenie (1 szt, tylko do konfiguracji z cennika skróconego)

 

*Rodzaj licencji zależny od modelu serwera.

Skontaktuj się z regionalnym przedstawicielem Fujitsu

Rafał Seredziński
698638611
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Rafał Seredziński
698638611
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Rafał Seredziński
698638611
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Rafał Seredziński
698638611
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Paweł Kazakidis
tel. 516 530 125
Pawel.Kazakidis@fujitsu.com

Robert Zawadzki
tel. 513 971 004
Robert.Zawadzki@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Kamil Urbaniec
tel. 507660450
Kamil.Urbaniec@fujitsu.com

Sylwester Skrzypiec
tel. 694992373
Sylwester.Skrzypiec@fujitsu.com

Kamil Urbaniec
tel. 507660450
Kamil.Urbaniec@fujitsu.com

Sylwester Skrzypiec
tel. 694992373
Sylwester.Skrzypiec@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Dominika Ptak
502623763
dominika.ptak@fujitsu.com

Marcin Mazur
606832964
marcin.mazur@fujitsu.com

Rafał Seredziński
698638611
rafał.seredziński@fujitsu.com

Alicja Furman
668186625
alicja.furman@fujitsu.com

Warszawa

Paweł Babańczyk
661111504
pawel.babanczyk@fujitsu.com

Juliusz Szwed
881911117
juliusz.szwed@fujitsu.com